Serwis ogrodów

Serwisowanie ogrodów

Dzięki serwisowaniu ogrodu wykonywanemu przez naszą firmę Państwa ogród będzie zawsze w świetnej formie, a jego estetyczny wygląd będzie cieszył oczy. Wykonujemy wszystkie prace związane z pielęgnacją roślin, w tym sadzenie, nawożenie, usuwanie chwastów, podlewanie, przesadzanie, chronimy zasadzone rośliny przed szkodnikami i chorobami. W przypadku krzewów i drzew również zapewniamy im fachową opiekę naszych ogrodników: poprzez nawadnianie, przycinkę, formowanie, ochronę. Warto też pamiętać o tym, że ogród wymaga regularnej pracy i troski: nie wystarczy zajrzeć do niego raz w miesiącu.

Czemu warto zlecić serwisowanie ogrodu specjalistom?

Nasza usługa serwisowania ogrodu odciąży Państwa od czaso-i pracochłonnego zajmowania się ogrodem: nie tylko wiosną czy latem, ale przez cały rok. Samo koszenie trawnika dla niewprawnej osoby może być męczącą czynnością, a w przypadku ogrodów, zwłaszcza tych większych, czynności do wykonania jest zwykle dużo więcej.
Atutem naszej firmy jest duże doświadczenie w serwisowaniu ogrodów oraz profesjonalny sprzęt i wyposażenie ułatwiające nam pracę na co dzień. Korzystamy też z nowoczesnych rozwiązań technologicznych takich jak systemy do automatycznego nawadniania ogrodów. Zapewniamy również wywóz i zagospodarowanie urobku, czyli kłopotliwych odpadów ogrodowych.