Nawadnianie boisk

Automatyczne systemy nawadniania ogrodów


Automatyczne systemy nawadniania boisk sportowych pozwalają zachować soczyście zieloną murawę bez pracochłonnych zabiegów. Odpowiednio gęsta i miękka trawa jest też bardziej odporna na działanie szkodników oraz chorób, a do tego wygląda niezwykle estetycznie. Warto pamiętać, że zarówno automatycznie systemy nawadniania boisk sportowych, jak również instalacje ogrodowe działają w sposób inteligentny — same dozują ilość dostarczanej wody, w zależności od wilgotności powietrza i temperatury na zewnątrz. Automatyzacja nawadniania boiska skutkuje oszczędnością czasu i środków.


Czemu warto zlecić montaż systemu nawadnianie boiska?


Nasza firma ma duże doświadczenie w montażu automatycznych systemów nawadniania na boiskach i innych terenów zielonych. Realizujemy usługę nawadniania murawy na boiskach różnej wielkości. Pracujemy szybko i profesjonalnie, ograniczając czas potrzebny do montażu instalacji nawadniającej na boisku do minimum.


Współpracujemy z doświadczonymi, profesjonalnymi dostawcami, wykorzystujemy elementy i akcesoria najbardziej uznawanych firm w branży. Dzięki temu usługi ogrodnicze, takie jak automatyczne nawadnianie objęte są dożywotnią gwarancją i zapewniają optymalne wykorzystanie jego specyfiki. Dostosowujemy system nawadniania do indywidualnych warunków terenowych oraz możliwości danego źródła wody.

Zajmujemy się również serwisem i bieżącą obsługą systemów już działających.
Działamy kompleksowo, nasza oferta obejmuje też m.in. serwisowanie ogrodów.